هتل ایزمایلوو آلفا روسیه

هتل ایزمایلوو آلفا روسیه یکی از زیباترین و شیک ترین هتل های 4 ستاره مسکو روسیه می باشد که در منطقه ای مناسب نزدیک به جاذبه های گردشگری و تجاری مسکو روسیه واقع شده است. این هتل بزرگ دارای 945 واحد است که هزینه اقامت در آنها با توجه به امکانات و تجهیزاتشان، کاهش یا افزایش پیدا می کند. تمامی اتاق ها دارای امکاناتی همچون: تلویزیون، صندوق امانات، خط تلفن مستقیم و سرویس بهداشتی و اینترنت رایگان برای میهمانان تور روسیه می باشد.

هتل ایزمایلوو آلفا روسیه دارای مرکز خریدی مدرن، و یک سالن کنفرانس بوده که برای کسانی که به سفری کاری می روند امکانات مناسبی است. این هتل دارای اتاق های مناسب و مدرن, اتاق های ویژه عروس و داماد، سویت های استاندارد، همچنین اتاق های ویژه معلولین و با امکانات عالی است. رستوران این هتل با انواع غذاهای متنوع و دارای منوی متفاوت و حتی منو رژیمی مخصوص مسافران روسیه می باشد.این هتل برای مسافران تور روسیه استخر, سونا و جکوزی فراهم کرده و همچنین سرویس ترانسفر فرودگاهی نیز در اختیار آنها قرار گرفته است.

امکانات هتل ایزمایلوو آلفا روسیه:

خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – آرایشگاه – اتو کشی – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – کرایه اتومبیل – سرویس ایاب و ذهاب و... از جمله امکانات هتل ایزمایلوو آلفا روسیه می باشند که در اختیار میهمانان تور روسیه قرار گرفته است.

جهت رزرو و خرید تور روسیه و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.