هتل پرزیدنت مسکو روسیه

هتل پرزیدنت مسکو روسیه از هتل های 4 ستاره شهر مسکو بوده  که در کنار رودخانه مسکوا و در مرکز شهر مسکو روسیه واقع شده است.فاصله این هتل تا مکان هایی مانند کاخ کرملین ۱٫۶ کیلومتر،تا میدان سرخ ۱٫۹ کیلومتر،تا تئاتر بالشویی ۲٫۵ کیلومتر و تا بنای یادبود پتر کبیر ۳۰۰ متر می باشد.بدین ترتیب مسافران تور روسیه می توانند دسترسی آسانی به این مناطق داشته باشند.

هتل پرزیدنت مسکو روسیه دارای ۲۰۸ اتاق شیک و منحصر به فرد می باشد که همگی دارای امکاناتی همچون اینترنت رایگان،چشم انداز پانورامیک به رودخانه و شهر،حمام ,مجهز به  وان یا دوش،لوازم آرایش رایگان و...می باشند و میهمانان تور روسیه می توانند اقامت راحت و بدون دغدغه ای را در این اتاق ها تجربه نمایند.

انواع غذاهای روسی و اروپایی در رستوران Yakimanka هتل سرو شده و همچنین میهمانان تور روسیه می توانند در تریای Veranda که در طبقه ۱۴ هتل قرار دارد و دارای چشم انداز زیبایی به شهر مسکو روسیه می باشد،نوشیدنی های خود را میل کنند. هتل پرزیدنت مسکو روسیه یک استخر سرپوشیده و سالن ورزشی مجهزی دارد که دارای دارای ۲ سونا، وان و خدمات ماساژ می باشد.

امکانات هتل پرزیدنت مسکو روسیه:

رستوران،سونا ، پذیرش شبانه روزی،روزنامه ،اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور،گاوصندوق،انبار باروچمدان سولاریوم ،تهویه،ماساژ،استخرسرپوشیده،فروشگاههای متعدد،صرافی،اتاق جلسه کاملامجهز،بيليارد،لباسشویی،خشکشویی،آرایشگاه،صبحانه در اتاق،فکس و کپی،مرکز تجارت،دستگاه خودپرداز و...از جمله امکانات رفاهی هتل پرزیدنت مسکو روسیه می باشند که مسافران تور روسیه می توانند از آن ها بهره مند شوند.

جهت رزرو و خرید تور روسیه و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش  تماس حاصل فرمایید.